Serwis i sprzedaż kserokopiarek oraz drukarek

 

SPRAWDZAMY, NAPRAWIAMY, SPRZEDAJEMY…

 

W naszej ofercie dostępny jest również serwis drukarek i kserokopiarek. Obsługujemy zarówno klientów indywidualnych, jak również małe i duże firmy, instytucje i szkoły. Staramy się, aby każdy miał możliwość skorzystania z naszych usług i czerpania pełnej satysfakcji z przeprowadzonych przez nas napraw i wdrożonych rozwiązań. Wszystko, co robimy, zawsze jest robione na 100%.

 

Drukarki i kserokopiarki, tak samo jak laptopy i komputery, lubią czasem nas niezbyt pozytywnie zaskoczyć i przestają z nami współpracować. W takiej sytuacji potrzebna jest szybka reakcja i przywrócenie urządzeniu pełnej sprawności. Diagnozujemy problem i następnie wybieramy najlepsze z możliwych rozwiązań. Nasze doświadczenie pozwoliło nam poznać każdy model drukarki od najmniejszej śrubki do obudowy. To sprawia, że jesteśmy w stanie pomóc każdemu!

 

Naprawa kserokopiarek i drukarek w Szczecinie? TYLKO EKSPRESIT!

 

Nie zawsze sprzęt kwalifikuje się do naprawy. Zdarza się, że niemożliwe jest pozbycie się usterki i przywrócenie mu odpowiedniej funkcjonalności. Koniczny staje się więc jego zakup, czyli wymiana na inny. Tutaj też wychodzimy Ci naprzeciw i proponujemy sprzedaż nowych, ale również poleasingowych drukarek oraz kopiarek za konkurencyjnie niskie ceny. Gwarantujemy najwyższą jakość w stosunku do ceny.

 

Specjalizujemy się w markach HP i Ricoh, których sprzęty nie mają przed nami żadnych tajemnic. Wspieramy jednak klientów, którzy posiadają urządzenie innej firmy, co jest możliwe dzięki nieustannym śledzeniu najnowszych trendów i wzbogacania wiedzy na temat technologii informatycznej, nowoczesnego sprzętu i nowo wdrażanych możliwości.