Wsparcie informatyczne dla edukacji i instytucji publicznych

 

Doceniamy pracę innych, dlatego jesteśmy wsparciem dla wszystkich tych instytucji oraz szkół, które dbają o efektywność swojej pracy, która przekłada się na zadowolenie osób, które mogą z tego czerpać ogromne korzyści. Naszym priorytetem jest drugi człowiek, a zatem wspólne działanie dla jego dobra może stać się naszym wspólnym celem.

 

Szkoła XXI wieku

 

Nowoczesna technologia praktycznie „wtargnęła” do naszych polskich szkół już kilkanaście lat temu. Nic więc dziwnego, że poszukiwanie najlepszych rozwiązań i wsparcia informatycznego stało się jednym z głównych zamierzeń szkół i uczelni. To spowodowało, że mamy kolejny obszar, na którym możemy się wykazać, i w obrębie którego możemy przyczynić się do sukcesu wielu jednostek.

 

„Jeśli jest coś, czego nie potrafimy zrobić wydajniej, taniej i lepiej niż konkurenci, nie ma sensu, żebyśmy to robili i powinniśmy zatrudnić do wykonania tej pracy kogoś, kto zrobi to lepiej niż my”.

 

Te słowa chyba najlepiej pokazują, dlaczego nasze wsparcie outsourcingowe jest potrzebne również szkołom, jej pracownikom i uczniom. Komputery i laptopy mogą działać w szkole jeszcze lepiej, a prowadzenie wszelkich działań administracyjnych może być jeszcze szybsze i łatwiejsze.

 

Dla wszystkich i każdego z osobna

 

Obsługa informatyczna niezbędna jest również wszelkiego rodzaju instytucjach i urzędach. Komputer stał się podstawowym narzędziem pracy każdego urzędnika. Bez niego nie jest on w stanie wykonywać najprostszych operacji lub są one znacznie utrudnione.

 

Każda usterka powinna być natychmiast usunięta, utracone dane- przywrócone, a najnowsze rozwiązanie- wprowadzone. Z nami nie może być inaczej.

 

Oferujemy:

  • naprawę laptopów i komputerów w szkołach i instytucjach w Szczecinie
  • odzyskiwanie danych
  • rewitalizacje pracowni komputerowych
  • odtwarzanie licencji
  • wdrożenie i obsługa nowoczesnego środowiska serwerowego

 

Wysoka jakość naszych usług przekłada się na efektywność Twoich działań.